Hakkımızda

Hakkımızda…

Hedefimiz güçlü ve kaliteli yapılar üretmek.
Kalite, teknoloji, çevre, iş sağlığı ve güvenliği en önemli ilkelerimizdir.

Preton Yapı Proje Taahhüt İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 10.01.2014 tarihinde kurulmuştur.

Şirket kurucuları, yurtiçi ve yurtdışında edindikleri profesyonel deneyim ve mesleki bilgilerini kendi şirketlerini kurarak değerlendirmek üzere yola çıkıp sektörde sağlam bir yer edinmeyi amaçlamaktadırlar.

Konut, villa, işyeri, fabrika ve endüstriyel tesis, okul, otel ve ofis binaları gibi üst yapı projelerinde anahtar teslim uygulamalar ile yol, su ve sanat yapıları gibi altyapı uygulamalar şirketin uygulama deneyim altyapısını oluşturmaktadır.

Bunun yanı sıra Preton Yapı proje, tasarım, güçlendirme ve müşavirlik hizmetleri konusunda her geçen gün edinilen deneyim ve kazanımları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Müşterilerin istekleri ve ihtiyaçları her zaman ön planda tutularak ve mesleki sorumluluklardan vazgeçilmeden yapılan her projenin kalıcı birer eser olduğuna inanan Preton Yapı çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.

Preton Yapı’nın merkezi İstanbul Avrupa yakasında bulunmakta olup Türkiye’nin her yerinde hizmet sunulabilmektedir.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçiniz.

Yeteneklerimiz

İnşaatla ilgili her türlü ihtiyacınıza çözüm sunabilmekteyiz. Aklınızdakini önce mimarımızla kağıt üzerine dökerek daha sonra üzerinde tartışarak en iyiyi bulana kadar sabırla yapmak istediklerinizi son haliyle buluşturmak üzere imalata hazır olacak şekle getirebiliriz.

Uzun yıllara dayanan büyük küçük şantiyelerde edindiğimiz deneyimlerimizi yapmak istediğiniz inşaatlarınıza güven kalite ekonomi ve teknolojiyi de içine katarak tamamlıyoruz.

Binalarınızın doğal afetlerden en tehlikelisi olan depreme karşı dayanıklılığını uzman ekiplerimizle test ediyoruz. İsterseniz 6306 Sayılı Kanun kapsamında Kentsel Dönüşümden faydalanmak adına raporunuzu düzenliyoruz. İsterseniz güçlendirme amaçlı teknik inceleme yaparak bu yönde teknik raporumuzu hazırlıyoruz.

Mimari ve Statik Proje, Rölöve ihtiyaçlarınızı her aşamada karşılayabiliyoruz. Yapınızın ruhsat projesi, güçlendirme ruhsat projeleri teknik ekiplerimizce düzenlenir ve takip edilerek sonlandırılır.

Konusunda uzman ekiplerimizce binalarınızın güçlendirme ekiplerimizce isterseniz test ederek projelendirdikten sonra veya mevcut güçlendirme projelerinizi uygulayabiliriz.

İnşaat projelerinizin uygulaması esnasında sizler için en doğru uygulamanın yapılmasını sağlamak, müteahhitle aranızda bir köprü oluşturarak yaşanabilecek her türlü soruna çözüm konusunda yardımcı olabiliriz.

Şirket Kurucularımız

2007 yılında lisans ve 2009 yılında yüksek lisans eğitimlerini Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Bir dönem mesleğiyle akademik olarak ilgilendikten sonra mesleğini şirketlerde iş geliştirme, teklif, sözleşme, alt ve üst yapı konularında çeşitli pozisyonlarda görev alarak devam ettirmiş ve iş hayatında birçok inşaat firmasında taşeron olarak çalışmıştır.